UAB „LBI“ pagrindinė veikla visuomeninės paskirties, virtuvės, vonios ir kitų baldų gamyba. Įmonė siekdama padidinti įmonės pajamas ir pelningumą, vykdo projektą „E. komercijos modelio diegimas įmonėje UAB „LBI“ skaitmenizuojant pardavimo sandorius“. Projektas įgyvendinamas pagal Europos regioninės plėtros fondo lėšų iš dalies finansuojamą priemonę „E. komercijos modelis COVID-19“. Iš Europos regioninio plėtros fondo projektui įgyvendinti skirta 49 725,00 Eur. Visa projekto vertė – 66 300,00 Eur. Įgyvendinant projektą bus sukurta klientų savitarna el. prekybos platformoje ir išteklių valdymo sistemos integracija. Projektas pradėtas 2022 m. vasario 22 d. ir bus įgyvendintas iki 2023 m. vasario 21 d.

Projekto įgyvendinimas leis klientams įmonės gaminamus korpusinius baldus pasiekti bet kur ir bet kuriuo metu, o taip pat atsiskaityti už juos, o išteklių valdymo sistemos integravimas skaitmenizuos išteklių valdymo procesus šiems užsakymams. Ši priemonė sujungs ir padidins įmonės verslo procesų efektyvumą.

E-pardavimo sandorių skaitmeninimas išskirs įmonę iš kitų analogiška veikla užsiimančių įmonių. Po projekto įgyvendinimo išaugsiantis įmonės potencialas, produktyvumas bei pardavimų apimtys didins pajamas ir pelningumą, o tai tvaraus ir ilgalaikio įmonės vystymosi bei plėtros būtina sąlyga. Projekto pagalba bus formuojamas ilgalaikis įmonės žinomumas bei pridedamoji vertė, kuri turės tiesioginės įtakos įmonės konkurencingumui Lietuvos ir užsienio rinkose ne vienerius metus po projekto įgyvendinimo.

Įmonės gamybos procesų skaitmenizavimas, didinant darbo našumo ir veiklos efektyvumo rodiklius

UAB „LBI“ įgyvendina projektą „Įmonės gamybos procesų skaitmenizavimas, didinant darbo našumo ir veiklos efektyvumo rodiklius“. Projektas įgyvendinamas pagal Europos regioninės plėtros fondo lėšų iš dalies  finansuojamą  priemonę „Pramonės skaitmeninimas LT“. Projektui įgyvendinti skirta iki 222 613,00 EUR tinkamoms išlaidoms finansuoti. Visa projekto vertė – 690 220,00 EUR. Projektas pradėtas 2020 m. gruodžio 1 d. ir bus įgyvendintas iki 2022 m. gruodžio 1 d.

Įgyvendinant projektą bus įsigytos programuojamos dvipusės baldų detalių kraštų apdirbimo staklės ir programuojamas gręžimo-frezavimo centras. Įdiegta baldų projektavimo ir pjovimo optimizavimo programinė įranga automatizuos ir optimizuos technologinius procesus.

Projekto įgyvendinimas sudarys sąlygas nuolatiniam įmonės veiklos rezultatų gerinimui, produktyvumo didėjimui, o tai tvaraus ir ilgalaikio įmonės vystymosi ir plėtros būtina sąlyga, sukursianti tiesioginę naudą įmonei ne vienus metus po projekto įgyvendinimo. Įdiegta moderni įranga  leis įmonei produkciją gaminti efektyviau, su mažesnėmis sąnaudomis ir taip didins jos konkurencingumą tiek vietinėje, tiek tarptautinėje rinkoje.

Jums taip pat gali patikti

naujas

UAB „LBI“ pagrindinė veikla visuomeninės paskirties, virtuvės, vonios ir kitų baldų gamyba. Įmonė siekdama padidinti įmonės pajamas ir pelningumą, vykdo projektą „E. komercijos modelio diegimas

Skaityti daugiau »